Zainstaluj filtr powietrza z filtrem HEPA lub elektrostatycznym.

Do tego dochodzą 483 skurcze i 322 przypadki zgagi.

Wyniki pokazały, że przeciętna osoba w swoim czasie przejdzie dwie operacje, co najmniej trzy podróże do szpitala i jeden przypadek złamania kości.

Możemy również spodziewać się, że wytrzymamy 181 oparzeń i naciągniemy mięsień 242 razy.

Ale nie możemy narzekać zbyt głośno, ponieważ tracimy głos około 81 razy podczas przeciętnych rund.

Simon Allen, lider praktyki grupowej w Slater Gordon dodał: „Większości wypadków, z którymi mamy do czynienia jako kancelaria prawna, można tak łatwo zapobiec. To tylko przypadek, w którym ludzie muszą być bardziej świadomi potencjalnych zagrożeń i odpowiedzialności pracodawców.

„Na szczęście, jeśli ludzie doznają poważnych obrażeń i doznają obrażeń zmieniających życie, mamy systemy, które ich chronią i zapewniają im pomoc, której potrzebują, aby wyleczyć się z tych obrażeń”.

Kliknij aby rozszerzyć

Naukowcy z University of Wisconsin odkryli, że regularne ćwiczenia mogą zmniejszyć ryzyko choroby oczu zwanej zwyrodnieniem plamki żółtej związanym z wiekiem (AMD).

AMD to stan, w którym komórki wrażliwe na światło znajdujące się za okiem przestają działać. Jest to jedna z najpoważniejszych przyczyn ślepoty osób z krajów rozwijających się, które przekroczyły 50. rok życia. Wpływa na widzenie centralne, co jest ważne przy prowadzeniu samochodu.

W badaniu wzięło udział około 4000 kobiet i mężczyzn, którzy byli obserwowani przez ponad 15 lat, przeprowadzając badania wzroku i rejestrując poziom wysiłku fizycznego. Mieli od 43 do 86 lat i byli oceniani co pięć lat, począwszy od 1988 roku.

Badanie, opublikowane w British Journal of Ophthalmology, koncentrowało się na każdym z ich nawyków związanych z ćwiczeniami oraz na zdrowiu oczu. Po jego rozpoczęciu naukowcy odkryli, że co czwarty prowadzi aktywny tryb życia, a prawie co czwarty wspina się po 6 schodach każdego dnia.

Biorąc pod uwagę inne czynniki, takie jak wiek, waga i poziom tłuszczu we krwi, ci uczestnicy, którzy byli aktywni, zmniejszyli swoje szanse na rozwój AMD nawet o 70% w porównaniu z tymi, którzy prawie nie ćwiczyli. Stwierdzono, że osoby, które regularnie chodzą, obniżyły swoje szanse do 30%. Jednak naukowcy nie wspomnieli o czynnikach diety uczestników.

Barbara McLaughlan, konsultantka ds. zdrowia oczu z https://produktopinie.top/ Królewskiego Narodowego Instytutu Niewidomych, skomentowała, że ​​badania wydają się potwierdzać, że prowadzenie zdrowego stylu życia może przynieść oczom coś dobrego. Dodała, że ​​ludzie nadal nie powinni mieć corocznych badań wzroku, biorąc pod uwagę, że AMD ma duży związek genetyczny i ważne jest jego wczesne wykrycie.

Ile ćwiczeń?

National Health Service zaleca ćwiczenie przez 30 minut każdego dnia. To powinno wystarczyć, jeśli masz aktywną pracę lub chodzisz podczas powiedzenia, ale prawdopodobnie wymagałoby to więcej, jeśli prowadzisz siedzący tryb życia. Departament Rolnictwa USA zalecił ostatnio 90 minut każdego dnia.

Może pomóc, jeśli nosisz krokomierz, aby wiedzieć, ile chodzisz. Możesz także wypróbować inne formy ćwiczeń, takie jak jazda na rowerze, golf, ogrodnictwo, pływanie i inne zajęcia sportowe. Sprzątanie domu może być nawet bardzo pomocne.

Wpływ ćwiczeń na zdrowie oczu

Trochę zbyt trudno jest określić, w jaki sposób ćwiczenia fizyczne wpływają na zdrowie oczu, ale oto kilka liczb, które dadzą ci wskazówkę:

Ćwiczenia mogą obniżyć ciśnienie w oku do 1 mmHg, co może prowadzić do zmniejszenia utraty pola widzenia o 10%. Powinno to zmniejszyć produkcję jaskry o 10%. Ćwiczenia mogą pomóc w zapobieganiu połowie przypadków cukrzycy typu 2, zapobiegając utracie wzroku spowodowanej retinopatią cukrzycową. Ćwiczenia poprawiają zdrowie układu sercowo-naczyniowego poprzez obniżenie trójglicerydów i zwiększenie poziomu HDL. Wiadomo, że zwyrodnienie plamki żółtej jest powodowane przez niektóre czynniki choroby serca. Ćwiczenia mogą sprawić, że będziemy mniej skłonni do podejmowania działań ryzykownych, które mogą szkodzić zdrowiu naszemu i innym.

Jeśli twoje ciało nadmiernie reaguje na rzeczy, które nie przeszkadzają innym, to wiesz, że masz alergię. Na przykład, jeśli odkurzasz zasłony w salonie i tylko ty zaczynasz kichać i trudno ci oddychać, wiesz, że masz alergię na kurz. Kurz, pyłki, sierść zwierząt i niektóre rodzaje traw “ te rzeczy mogą powodować alergie u niektórych osób i są znane jako alergeny. Lekarze określają przyczynę alergii, wykonując test skórny na alergię; niewielkie ilości alergenów są wstrzykiwane w skórę, aby przetestować twoją reakcję. Leki przeciwhistaminowe są zwykle przepisywane w różnych mocach i kombinacjach w celu zwalczania alergii, wraz z innymi metodami leczenia. Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby naturalnie leczyć alergie w domu.

Unikaj alergenów

Pierwszym krokiem w walce z alergiami jest unikanie alergenów.

Unikaj pyłków

Weź gorący prysznic w nocy i pozwól wodzie usunąć pyłki i inne alergeny, które mogą znajdować się na twoim ciele, skórze lub włosach. W suche, wietrzne dni pozostań w domu, chyba że masz ważne sprawy na zewnątrz. Dobrze jest zakryć nos i usta, jeśli chcesz poruszać się na zewnątrz w wietrzne dni. Używaj klimatyzatorów w swoim samochodzie i domu. Trzymaj drzwi i okna zamknięte, aby uniknąć pyłków w powietrzu.

Unikaj pleśni

Pozbądź się roślin doniczkowych i wyczyść swoje wewnętrzne kosze na śmieci, okna w łazienkach, obszary z suchą zgnilizną, zasłony prysznicowe i wilgotne ściany. Oczyść spleśniałe obszary sprayem antybakteryjnym i mieszanką wody i wybielacza chlorowego. Utrzymuj swój dom lekki i przewiewny, aby zapobiec rozwojowi pleśni. Nie używaj grubych dywanów na podłogach w łazience. Pomaluj ściany farbą odporną na pleśń zamiast tapetować je. Zmniejsz poziom wilgotności w domu do 50%, aby zniechęcić do powstawania pleśni. Użyj osuszacza, aby kontrolować jakość powietrza w domu. Utrzymuj temperaturę w domu na stałym poziomie 70 stopni. Regularnie czyść i wymieniaj filtry małych cząstek w systemie ogrzewania i chłodzenia.

Unikaj sierści zwierząt

Jeśli cierpisz na bardzo silne alergie, oddaj swoje zwierzęta lub trzymaj je z dala od domu. Całkowite usunięcie łupieżu kota lub psa z kurzem domowym zajmuje około 4 tygodni. Wymień swoją zwykłą pościel na odporną na alergeny pościel, aby odstraszyć sierść zwierząt domowych. Regularnie kąp się swoim czworonożnym towarzyszom. Użyj filtrów powietrza, aby zmniejszyć sierść zwierząt domowych. Sprawdź u weterynarza, co jeszcze możesz zrobić, aby zmniejszyć sierść zwierząt domowych i uniknąć alergii.

Unikaj kurzu i roztoczy

Usuń wszystkie miękkie przedmioty, które mogą zbierać kurz, takie jak miękkie zabawki, zasłony, meble tapicerowane, poduszki z pierza i kołdry, których nie można prać. Chodź po gołym drewnie lub linoleum; pozbądź się dywanów, ponieważ mają one tendencję do gromadzenia się kurzu. Często czyścić podłogę mokrym mopem. Na suchych podłogach kurz zbiera się bezbłędnie. Odkurzaj podłogi dwa razy w tygodniu; użyj odkurzacza z filtrem HEPA. Odkurz podłogę, a także zasłony i inne miękkie meble, jeśli nadal je masz. Zainstaluj filtr powietrza z filtrem HEPA lub elektrostatycznym. Do prania tapicerki i dywanów używaj specjalnych środków czyszczących, takich jak spray z kwasem garbnikowym i benzoesanem benzylu. Co tydzień myj pościel gorącą wodą. Woda musi być cieplejsza niż 130 ° F. Unikaj używania nakładek na materace, ponieważ mają one tendencję do gromadzenia dużej ilości kurzu. Do przykrycia poduszek i materaca używaj plastikowych pokrowców. Użyj osuszacza, aby obniżyć poziom wilgotności.

Wyeliminuj zatkany nos

Użyj dzbanka neti, aby usunąć materiał, który zatyka jamę zatok i nos. Ta nieco niezręczna technika może wydawać się trudna, gdy spróbujesz jej po raz pierwszy, ale jeśli często cierpisz na różne alergie, musisz to robić regularnie. Ta technika, wykonywana regularnie, pomoże wyeliminować objawy alergii oddechowej.

Zrób domowy napój przeciw alergiom

W momencie, gdy poczujesz nadchodzącą alergię, rozpuść 1/8 szklanki octu jabłkowego w 16 uncjach wody. Wypij całą szklankę na raz lub popijaj ją w ciągu dnia. Alergie powstają, ponieważ histamina w twoim ciele reaguje negatywnie na alergeny. Ten domowy środek do zwalczania alergii zmniejsza reakcję histaminy na alergeny, zmniejszając reakcje alergiczne. Weź tyle tej mieszanki, ile potrzebujesz, aby zmniejszyć objawy alergii. Mieszanka zaczyna działać w ciągu 15 minut od wypicia. Choć smak nie jest dobry, efekty są tego warte.

Usuń z diety alergiczne pokarmy

Jeśli cierpisz na alergie pokarmowe, dowiedz się, na które produkty spożywcze jesteś uczulony i wyeliminuj je ze swojej diety. Choć może się to wydawać nieco drastyczne, zwłaszcza jeśli niektóre z tych produktów spożywczych są twoimi ulubionymi, przeżyjesz bez zwykłej niepożądanej reakcji układu odpornościowego. Ludzie cierpiący na alergie na nabiał i pszenicę nie zdają sobie sprawy, że ich organizm źle reaguje na te powszechnie spożywane pokarmy. Obwiniają jedzenie!

Dodaj pyłek pszczeli do swojej diety

Jeśli jesteś uczulony na sierść zwierząt domowych, pyłki i roztocza, spróbuj dodać do swojej diety granulki pyłku pszczelego. Możesz dodać pyłek pszczeli do płatków śniadaniowych. Pyłek pszczeli jest niezwykle pożywny i pomaga w utrzymaniu i promowaniu zdrowia. Dodanie pyłku pszczelego do diety to podstawa odżywiania, ale dodatkową korzyścią jest to, że pyłek pszczeli pomaga również zwalczać objawy alergii! Pyłek pszczeli nie jest lekarstwem na sezonowe alergie; nie pomaga natychmiast złagodzić objawy. To, co robi, to przez pewien czas, aby Twoje alergie były niezwykle łatwe do opanowania, co jest wspaniałe do osiągnięcia bez żadnych leków!

Więcej wskazówek, jak radzić sobie z domowymi alergenami!

Olejek miętowy na zespół jelita drażliwego

To, co robisz w łazience, to twoja sprawa, ale jeśli cierpisz na zespół jelita drażliwego, mięta może przynieść ulgę. Naukowcy z University of Adelaide odkryli, że olejek miętowy pomaga osobom z IBS, które dotyka około 20% Australijczyków, aktywując kanał „przeciwbólowy” w okrężnicy. Łagodzi to bóle zapalne w przewodzie pokarmowym.

Czujesz się wzdęty, wzdęty i doświadczasz zbyt dużego lub zbyt małego ruchu na dole? Wypicie herbaty miętowej lub połknięcie jednej lub dwóch kapsułek olejku miętowego może być odpowiedzią. Jeśli dyskomfort się utrzymuje, koniecznie odwiedź swojego lekarza.

Dieta wegetariańska a ryzyko zaćmy?

Z drugiej strony wegetarianie mają dobry powód, aby odstawić mięso, ponieważ może to pomóc zmniejszyć ryzyko zaćmy w starszym wieku, twierdzą naukowcy z European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition. W analizie danych od 27 670 osób naukowcy odkryli, że wraz ze spadkiem spożycia mięsa zmniejszało się ryzyko zaćmy. Wyniki były następujące:

15% mniejsze ryzyko rozwoju zaćmy dla osób mało jedzących mięsa 21% dla osób jedzących ryby 30% dla wegetarian 40% dla wegan

Dieta dla osób o dużej zawartości tłuszczu

Fakt- 1/4 gospodarstw domowych na biedniejszych obszarach ma niewystarczający dostęp do zdrowej żywności. Wreszcie, jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów, trzymaj się najciemniejszych okularów przeciwsłonecznych i trzymaj się z dala od lokalnego klubu odchudzającego. Badanie przeprowadzone przez naukowców z University of Chicago sugeruje, że ludzie są skłonni do jedzenia bardziej pobłażliwych potraw po zobaczeniu kogoś z nadwagą. W badaniu naukowcy losowo poprosili ludzi o wypełnienie ankiety, która zawierała obraz osoby z nadwagą, osoby o normalnej wadze lub lampę.

W ramach podziękowania uczestnicy mogli wziąć lizaki z miski. Osoby, które wypełniły ankietę zdjęciem osoby z nadwagą, brały więcej słodyczy niż osoby, które oglądały dwa pozostałe zdjęcia. Fakt- 48% osób otyłych zgłasza dokuczanie lub dyskryminację przynajmniej raz w tygodniu. Fakt- 1 na 5 osób doświadcza jakiejś formy zaburzenia lękowego przynajmniej raz w życiu. Sokun z www.abidings.com.

veguating Robin?

Kilka lat temu Robin Quivers zmieniła swoje zdrowie, porzucając standardową dietę amerykańską (SAD) i stając się pełnoprawnym weganką.

Jedynym problemem było to, że nie miała pojęcia, jak gotować….cokolwiek.

W rezultacie przez ostatnie kilka lat Robin jadała wegańskie posiłki, które sprawiają, że reszta z nas nienawidzi wegańskich posiłków.

Ale to się dzisiaj kończy.

Kończy się, ponieważ Robin poprosił Gavan Murphy, aby nauczył ją gotować wegańskie posiłki, które sprawią, że nawet najbardziej wściekły mięsożerca zacznie ślinić się i poprosić o sekundy.

A ponieważ Robin Gavan tak bardzo cię kochają, że postanowili zmienić swoje lekcje gotowania w uczciwy i dobry program kulinarny.

Jeśli więc masz dość gotowanej marchewki i papkowatego groszku, wejdź na stronę Vegucating Robin i zarejestruj się, aby otrzymać powiadomienie o premierze programu.

.

Olejek miętowy na zespół jelita drażliwego To, co robisz w łazience, to Twoja sprawa, ale jeśli cierpisz na

Przez tydzień…..Oprah i 378 jej pracowników Harpo przeszło na weganizm.

Oznaczało to brak mięsa, ryb, mleka, jajek – niczego, co pochodzi od zwierzęcia – przez pełne siedem dni.

Dlaczego wegańskie?

Według Oprah istnieją dwa główne powody, dla których uruchomiła to Wegańskie Wyzwanie.

Przedstawienie moralnego argumentu przeciwko zabijaniu zwierząt dla pożywienia Zwiększenie świadomości tego, jak nasze jedzenie sprawia, że ​​czujemy się… zdrowo

Więc co się stało?

Pod koniec tygodnia:

300 z 378 uczestników pomyślnie ukończyło wyzwanie Łącznie stracili 444 funty… Zużyli rekordową ilość papieru toaletowego i… Z radością porzucili wegański styl życia

.

Ale tak naprawdę działania 378 pracowników Harpo nigdy nie miały znaczenia.

Prawdziwe pytanie brzmi, czy miliony widzów Oprah zostaną przeniesione, aby stać się trochę bardziej weganami i trochę mniej mięsożercami.

Kto wie?

Ale, co zaskakujące, Oprah i jej wegańska guru Kathy Freston cierpią z powodu sprzeciwu społeczności wegańskiej w związku z żywnością zaprezentowaną w tym odcinku. Narzekają, że zamiast promować dietę opartą na „prawdziwym jedzeniu”, uczestnikom pokazywano spożywanie różnorodnych przetworzonych pakowane posiłki McVegan od Whole Foods.

I wydaje się, że zawiązało się w ten sposób kilku „prawdziwych” weganek.

Do tego stopnia, że ​​na niektórych wegańskich forach internetowych blogów, wegańska guru Oprah, Kathy Freston, jest określana jako pseudo-weganka.

Szorstki. Możliwe, że prawdziwe, ale jednak surowe.

.

Oto moje pytanie do Ciebie:

.

Czy po zapoznaniu się z sugerowanym przez Kathy Freston planem posiłków wegańskich uważasz ją za prawdziwą wegankę?

.

Za każdym razem, gdy piszę artykuł lub prezentuję seminarium o diecie surowej żywności, nie mogę nie zauważyć, jak ewoluowaliśmy tak daleko od natury, że teraz musimy uczęszczać na kursy dotyczące jedzenia żywności w jej naturalnej postaci. Dość zdumiewające, kiedy się nad tym zastanowić.

DEFINIOWANIE SUROWE (zwane również jedzeniem słonecznym? i jedzeniem nagim?): żywność, która nie jest podgrzewana powyżej 118 °F (46 °C) w celu zachowania integralności odżywczej.

Surowe jedzenie jest ostatnio bardzo popularne w prasie i pojawia się jako najnowsza modna dieta, ale nie ma ani jednej osoby żywej, martwej lub w jakimś innym świecie, która mogłaby zaprzeczyć, że surowe było pierwszą dietą, jaka kiedykolwiek istniała i jest obecny przez te wszystkie miliony lat. Czy to nie uderzające, że większość ludzi w rozwiniętym świecie potrzebuje teraz książek kucharskich, aby jeść surową żywność? Witamy w nowym tysiącleciu.

Korzyści zdrowotne wynikające z diety surowej żywności:

Większość zainteresowania pochodzi z cudownych korzyści zdrowotnych i chociaż nauka to potwierdza, zdrowy rozsądek może nam powiedzieć, dlaczego spożywanie nagiego jedzenia przynosi wiele korzyści:

1)      Czego NIE jesz na surowo: toksyny, substancje rakotwórcze, chemikalia

2)      Nasze ciała składają się z żywych organizmów, bilionów komórek, które muszą się nieustannie odnawiać; surowa żywność jest pełna żywych komórek i enzymów i pomaga organizmowi w tym naturalnym procesie